Jak oslepnout, hladomor v divadle a jiné věci ✌

2. dubna 2015 v 11:18 | Melia |  život slečny M. Psyché
Ó, zlatovlasá Sis, jak ty tohle děláš, že napíšeš UŽ skoro po desíti dnech....
No nic, budu se snažit nemlet pátý přes devátý, i přesto napsat o všem, o čem napsat chci. A moc děkuju všem, kteří článek dočtou do konce. <3


Mohla bych začít třeba u mého návodu, jak přijít o zrak. To si tak jedno krásné odpoledne vysávám, a najednou mi něco vystřelí do oka. No nádhera. Povím vám, že je to docela scary, když máte dlaň přitisklou k obličeji přes oko, a následujících pár minut, dokud oko nedokážete otevřít nevíte, jestli vůbec někdy budete vidět. "To se může stát jenom mě, oslepnout při uklízení." Když jsem oko konečně otevřela, to že VIDÍM, byla ta nejnádhernější a nejskvělejší věc na světě, haha. A tak si tak půl hodiny-hodinu to svoje oko chladím ledovou vodou a pořád jen opakuju "jsem v pořádku, to bude dobrý", protože já prostě vidím - a nějaká pošahaná bolest je sice pořád bolest, ale byla jsem moc šťastná, že to dopadlo dobře.
Skins.


Co dalšího vám povědět? Ach, tak třeba o mojí návštěvě divadla. Opět jsme jeli do divadla se školou, tentokrát jsem byla v lóži společně s kamarádkou. A já jednoduše patřím k lidem, co si s sebou buď neberou vůbec nic, nebo jen opravdu málo. Tentokrát jsem s sebou měla jen to "opravdu málo" - klíče a nějaký peníze v malé kabelce. Prostě tak nějak spoléhám na ostatní, že jim ukradnu pití :D
A co se nestane? Ó, vedle nás dostane lístek ten blbeček, aneb R s jeho kámošem (alias žirafou, alias největší drbnou, alias mým HODNĚ VZDÁLENÝM příbuzným). Pochybuju, že si někdo na R pamatuje, možná jen výjimky - takže krátký popis; velká blonďatá drbna mezi klukama co všechny navzájem pomlouvá, všechny zná, a je v kuse zhulenej, jeho vlasy jsou pro něj zřejmě středem vesmíru. Jo, a taky jsem mu už před nějakou dobou řekla "hezky od srdce" můj názor na něj, taaakžeee... tak. Každej si žijem jinak, a toho druhýho neřešíme, i když jsme se dřív docela dost bavili.
Ale proč o něm píšu? Ach, to je prosté: když už na slečnu Mel přišla žízeň a nestihla si od Morčete69 vzít pití, skončila přestávka a vedle nás se zjevil svatý R s jeho obrovským nákupem kinder čokoládek, energeťáků a tak. Vedle něj už kromě nás nikdo nebyl, a tak... ehm... kdopak ho tam totálně vyžíral? Naše Melia, naše Effy, samozřejmě! :D Neříkejte mi, že by jste odmítli, kdyby vám to někdo tak krásně nachystal a nabídl. :DD:D
PS: nejlepší část z divadla byl konec, kdy se hlavní postava, vysvlékla do naha. Ó, Miloši!


Tak, to k divadlu. Samozřejmě bych mohla vyprávět i o dalších věcech, jako o mém "milovaném" spolužákovi, u kterýho už jsem se naučila ignorovat jeho ruku na mým zadku, a podobný blbosti. Říkejme mu Bóža (neptejte se na původ přezdívky, pls), a je to typickej, nadrženej děvkař. Já teda neříkám že je něco špatnýho ho vidět hned ráno skoro bez trička, nebo slyšet jeho nádherný, nádherný konstatování o tom, že jsem děsně zhubla (což je divný, krásný, příjemný a podezřelý), ale.... ach, já vás tímhle nehodlám obtěžovat, protože takových blbečků je víc.
Stejně jako bych mohla vyprávět o tom mým P, jak mě tenhle tejden zatáhl do tělocvičny, pf, nebo o debilovi Thevovi, kterej by mě klidně shodil ze schodů, a šikanoval do aleluja (což by mu jaksi neprošlo, protože kdyby na mě teď jenom šáhl, tak si to, chlapeček, užije.).
Nebo bych si naopak mohla stěžovat, že se teď musím hrozně moc moc učit na příjimačky, ale to už bych lhala, a já nemám důvod lhát. Teda, já bych se učit MĚLA. Vzhledem k tomu že za dva týdny dělám první zkoušky. Ale... ó, svatí jednorožci, kniha Ptáčník od Mo Hayder mi zpívá do uší mnohem zajímavější píseň..
#Meliasproblems
Ale aby se neřeklo, tak se vás aspoň zeptám : jak jste se učili/učíte na příjimačky z matiky ? (Třetí možnost, že jsou ještě daleko před vámi, zakazuju v tomhle světě vůbec vyslovovat. Nenávidím vás! :D)

To je ta naše .... prokrastinace. Víc už vám vyprávět nebudu a ani nemůžu, protože k nám nejspíš brzy příjde rodina ze Slovenska, a já asi umřu, protože mi rupnou nervy, když přijde ta jejich rozmazlená Sofia. A taky přijede otec, což bude zas pěkně zajímavý, protože mi opět vyčte 35o tisíc věcí, co dělám špatně. Ale to je v pořádku, to se všechno zvládne. Jen si teď asi udělám silný kafe, tak se zatím smějte, mějte, whatever - a Veselé Vánoce, vždyť venku už padal sníh!
 


Komentáře

1 Ginny . Ginny . | Web | 2. dubna 2015 v 15:55 | Reagovat

- Omggg , tu písničku znám ♥ Ta je určitě ze SKINS ♥
- S tim (ne)viděnim to moc dobře znám :D Za normálních okolností si vůbec neuvědomuju , jaký mám štěstí , že dokážu normálně vidět , ale když se mi něco dostane do oka a já se bolestí svíjim celej den , je to jako pohled do ráje pak otevřít oči *___*
- Přeju ti honě pevný nervy na tu návštěvu . Vim , že se mi to lehko mluví , ale nezapomínej , že i ten nejhorší den v životě má jenom 24 hodin :P
- Šťastný a veselý ♥ looool .

2 Yummy^^ Yummy^^ | Web | 3. dubna 2015 v 13:52 | Reagovat

Ja som si tak raz ráno pichla prstom do oka (pretože mám certifikát zo šikovnosti) a 2 dni mi to oko slzilo, večer som tam mala akúsi mastičku a k tomu všetkému som mala normálne fungovať v škole, to bola hrôza :D
Každý, kto má jedlo, je priateľ - moje pravidlo číslo jeden.
Ja veľmi dobre viem, že by som sa mala učiť, alebo také niečo, ale to ešte viac pridáva na tom, že sa neučím. Už sa vidím, ako si potom budem trhať vlasy.
A minimálne na tej škole, ktorá je mojou prioritou číslo 1 nemám prijímačky z matiky, ale z chémie. Neviem čo je horšie.
Alza by na Veľkonočných Vianociach mohla zarobiť pekný balík, čudujem sa že to tam nikomu nenapadlo.

3 Melia Psyché Melia Psyché | 4. dubna 2015 v 19:17 | Reagovat

[1]: Lool, já věděla, že už ji dávno z někama znám :D Díl s Mini♥ Myslím 5x03. Eh :D
- Jasně, 24 hodin má den, no mě stačí tak minuta na to, abych spáchala vraždu na tý ........ahgr.....dýchaj, jen dýchaj Sis.... holčičce.
Už je to pryč. Zlo odešlo. Je to dobré :D

[2]: Tvoje pravidlo se mi moc líbí, ach, jak pravdivé :D Já, nebýt pilotních přijímaček, bych dělala přijímačky z matiky a z chemie (aspoň na jednu školu, na zdravku).. no chemie...ehm..jak to říct.... jsem ráda za pilotní :D Tak snad se to zvládne. Nějak. Samo. Třeba. Ehm.

4 Ginny . Ginny . | Web | 5. dubna 2015 v 11:22 | Reagovat

[3]: Já sem si právě taky nejdřív řikala , sakra tu od někud znám :D A pak mi to bylo jasný :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama