♪ i need someone to show me the things in life that i can't find ♪

4. března 2015 v 20:01 | Melia |  články s tématem co možná nejsou o ničem

Málem jsem podpálila náš barák. Taky jsem věděla, že mě nějakej chlap znásilnil, a tak mě dotyčnej polil benzínem a zapálil. Když už byl večer, dojela jsem busem k nějakýmu sklepu, kde se mělo učit bojové umění. Ale našla jsem jen onen tmavý sklep, ve kterým plavaly ve vodě 4 mrtvoly.
Následující den jsem byla na hřbitově, jako už tolikrát. Tentokrát jsem ale nepotkala žádnýho divnýho chlápka, ani jsem nemluvila s mrtvými, dokonce ani nelítala. Jen tam rostla jabloň. A na ní nádherná jablíčka. Ale všechny byly nahnilé. Proto jsem nějaké krásné jablko přestala i hledat. Moje matka si ale přesto ještě jedno utrhla a rozdělila ho na dvě části s tím, že třeba bude v pořádku. Nebylo. Vylítla z něj moucha a malá včela, která mi vletěla do ucha, bylo to nesnesitelné.
Když jsem se probudila, paranoidně jsem si asi půl hodiny prohlížela svoje ucho.
To je důvod, dámy a pánové, proč vedle své postele nemám žádný sešit, do kterého bych si své sny zapisovala.


PS: rozhodla jsem se pro "challenge",
kdy budu na blog psát dopisy různým lidem,
celkem sedm dopisů, témata jsou v menu.
 


Komentáře

1 Yummy^^ Yummy^^ | Web | 4. března 2015 v 21:43 | Reagovat

Tak to to máš dobré, ja si pre všetky prípady sny za uplynulé dni nepamätám. A to je sakra dobre pretože viem, že to boli pekne nechutné sny. U mňa rovnako mŕtvoly a mačety, ale malo to opodstatnenie :D
Veľa šťastia v challenge, ja sa nikdy nemôžem donútiť dokončiť tie svoje :D

2 Melia Melia | 7. března 2015 v 21:45 | Reagovat

[1]: Já to mám stejně, nikdy to nedokončím. No nakonec jsem se rozhodla nedávat "určitý čas, kdy má být dopis zveřejněný", asi to tak bude lepší :D No snad to brzo zvládnu.
Moje sny jsou v poslední době (počkat, co to melu, to jsem fakt tak unavená, že říkám takové blbosti? škrtá se!)... já vždycky měla děsný, psycho sny. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama