SCREAMING SKY

4. února 2015 v 16:17 | Melia |  náhodné věci co se na blog připletou
Vždycky se vidím jako malé dítě, co vysloví nové (možná sprosté?) slovo které někde zaslechlo, ale nezná jeho význam, když píšu první článek na nový blog. Tedy, nebudu nezdvořilá a pozdravím - zdravím všechny dámy, pány, krocany, jednorožce a ostatní stvoření co se sem náhodou či díky nějakému jejich osudu dostaly.

Nemám ráda taková ta zdlouhavá představení, kecy co nikoho nezajímají, takže budu stručná - jsem Melia, dříve jsem vystupovala pod přezdívkou Effy W. a u toho končím, protože moje slovní zásoba mi zde moc neposlouží. Nikdy jsem se neuměla dobře popsat.
To ale nic nemění na tom, že jsem člověk co si rád užívá, miluje rock, metal, MMA, cukrovou vatu, cvičení a překvapivě i blogování (kdo by to byl řekl, když jsem vystřídala milion blogů). Ano, k mojí historii patří i nezdravé hubnutí, sebepoškozování, deprese, stavy úzkosti, ale je to jen část života, nedůležité - i přesto jsem se o tom zmínit asi musela. Jsem stejná a jiná, miluju adrenalin a skáču z jednoho extrému do druhýho a věřím že se najdou čtenáři co nebudou litovat jediné sekundy co četli moje články.
Pro ty dušičky, moje lásky v blogovém světě co se nejspíše ptají, proč jsem skončila se svým starým blogem: Dřív než vytasíte zbraně aby jste ukončili můj život (protože moje stěhování je vážně dobrý důvod k vraždě, to ano), chci se obhájit. Můj blog nejspíš opět četla sestra a taky se mi už (opět, já se snad nikdy neponaučím) jaksi nepozdával fakt, že o blogu ví různé osoby. Ponaučení pro příště je jasné - změna přezdívky je nutností, když nepoužíváte stejnou přezdívku jako milion dalších blogerek.. Moje chyba. Ale nový blog vidím jako krásný začátek a částečně i pokračování krásných věcí.

[[K adrese mého blogu - pevně doufám a věřím, že jste už někdy byli tak šťastní, že jste důvody svého úsměvu a smíchu měli chuť říct celému světu. Doslova je vykřičet. Screaming sky, v překladu křičící nebe mi připadala jako šikovná metafora, nebo možná přirovnání pro štěstí, a já metafory ráda, haha. Vyložte si to jak chcete, protože je to jen a jen na vás.

Jako přezdívka se mi původně líbilo jméno řecké bohyně Psyché, ale připadalo mi to moc Psycho, teda, něco tomu chybělo.:D Po zoufalých pokusech zkombinovat jméno Psyché a Melanie (mimochodem vražedkyní z jedné knížky co jsem četla, ach, nic v tom nehledejte), jsem nakonec stejně došla jen k jakési "zkrácenině" Melia. Líbí se mi to a došlo mi, že se jméno Psyché dá použít i jako příjmení. Proto jsem celým jménem Melia Psyché, ale stačí Melia.]]

Dost keců, prostě začínám. Mějte se krásně, jasné?
článek napsán "předem" pro případ, že se tohle stane. ach, myslím na vše.
 


Komentáře

1 Yummy^^ Yummy^^ | Web | 20. února 2015 v 23:06 | Reagovat

Som príliš unavená na to, aby som dokázala fungovať, nie to ešte pridať článok na vlastný blog. Ale po prečítaní tvojho komentára si pripadám akoby som vstala z hrobu. Veľmi nešetrným a násilným spôsobom. Sakra ako si to predstavuješ?! Ale fajn, ako budem sa tváriť že mi to vadí... budem sa tváriť že mi to nevadí! Kašli na mňa, ja si zvyknem :D aj na nové meno, no... Ale chápem ťa. O mojom blogu vie veľa ľudí a aj keď tam nik z rodiny asi nechodí a tí ostatní tam zavítajú len tak, predsa len nechcem riskovať a svoje problémy v poslednej dobe nezverejňujem (čo má za následok že nepridávam nič, pretože na články iné ako z denníčku nemám v hlave miesto). Teda, ja by som to tam pridala bez problémov ale som strašná mrcha a tvárim sa že nič pričom si o istých blízkych ľuďom myslím svoje. Takže predpokladám že akonáhle začnú letné prázdniny roztrhne sa s mojou úprimnosťou vrece a to potom bude sranda ak si to niekto prečíta.
V skratke, a toto vysvetlí dosť, zistila som že oná krysa mi pred tým všetkým čo sa stalo za posledné roky bola lepšou kamarátkou ako tá moja partia dokopy. Lenže ako vravím som mrcha a ďalej hrám svoju úlohu, kde je všetko ako doteraz a scénar vyslovene zakazuje čokoľvek zmeniť.

2 Yummy^^ Yummy^^ | Web | 20. února 2015 v 23:07 | Reagovat

*P.S.: Vážne, som unavená, keď si toto prečítam zajtra asi ma porazí.

3 screamingsky screamingsky | 21. února 2015 v 11:56 | Reagovat

[1]: Haha, o tom to přesně bylo. Moje aktivita byla tak plus mínus 1 článek do týdne (pokud vubec), a to jen kvůli tomu, že jsem nemohla psát úplně všechno, co jsem chtěla. Teda mohla, ale pořád tu byla možnost, že ten ...... Thev blog navštíví, a zas si z toho vezme něco, co ani nebude pravda a bude mít hloupý kecy. No a nebo se něco dozví sestřička. A ta má ještě horší kecy. To nikdo nechce :D Takže....tak. Doufám že teď už to bude lepší.

Můj před-před-ešlej blog znala kvůli mojí blbosti, a na ten druhej přišla jednoduše - nikdo jinej se E. W. nejmenuje, což znamená že nikoho jinýho s tou přezdívkou a blogem nemůže ani gúgl najít. :D

"já umím taky googlit"
- vážená sestra, 2014.

Co už, beru to pozitivně, i když mi mého staroučkého blogu bylo dost dost líto, ale žádnej článek neztratím, takže...fajn. :)

4 White rabbit White rabbit | Web | 22. února 2015 v 17:51 | Reagovat

Ahoj, urcite si te prepisu :* Sestra je ještě dobrá, i když to chápu.. :/ Mně na něj jednou přišli naši, peklo :)

5 screamingsky screamingsky | Web | 22. února 2015 v 22:01 | Reagovat

[4]: jsem hrozně ráda :) rodiče...mhm....umřela bych.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama