Únor 2015

While She Sleeps - Four Walls

22. února 2015 v 18:29 | Melia |  hudba aneb Melio sundej si ty sluchátka!
Občas jsem jen malá holčička, na kterou se zhroutila obrovská, šedá, tlustá zeď.
A tahle písnička tu holčičku probudí a odhodí z ní všechno, co ji zavalilo.Zpod zdi se ovšem vynoří velká, silná žena.
A uvidí, že spadla jedna ze zdí její celi, která ji brala svobodu.
Vychází ven z vězení.

SCREAMING SKY

4. února 2015 v 16:17 | Melia |  náhodné věci co se na blog připletou
Vždycky se vidím jako malé dítě, co vysloví nové (možná sprosté?) slovo které někde zaslechlo, ale nezná jeho význam, když píšu první článek na nový blog. Tedy, nebudu nezdvořilá a pozdravím - zdravím všechny dámy, pány, krocany, jednorožce a ostatní stvoření co se sem náhodou či díky nějakému jejich osudu dostaly.

Nemám ráda taková ta zdlouhavá představení, kecy co nikoho nezajímají, takže budu stručná - jsem Melia, dříve jsem vystupovala pod přezdívkou Effy W. a u toho končím, protože moje slovní zásoba mi zde moc neposlouží. Nikdy jsem se neuměla dobře popsat.
To ale nic nemění na tom, že jsem člověk co si rád užívá, miluje rock, metal, MMA, cukrovou vatu, cvičení a překvapivě i blogování (kdo by to byl řekl, když jsem vystřídala milion blogů). Ano, k mojí historii patří i nezdravé hubnutí, sebepoškozování, deprese, stavy úzkosti, ale je to jen část života, nedůležité - i přesto jsem se o tom zmínit asi musela. Jsem stejná a jiná, miluju adrenalin a skáču z jednoho extrému do druhýho a věřím že se najdou čtenáři co nebudou litovat jediné sekundy co četli moje články.
Pro ty dušičky, moje lásky v blogovém světě co se nejspíše ptají, proč jsem skončila se svým starým blogem: Dřív než vytasíte zbraně aby jste ukončili můj život (protože moje stěhování je vážně dobrý důvod k vraždě, to ano), chci se obhájit. Můj blog nejspíš opět četla sestra a taky se mi už (opět, já se snad nikdy neponaučím) jaksi nepozdával fakt, že o blogu ví různé osoby. Ponaučení pro příště je jasné - změna přezdívky je nutností, když nepoužíváte stejnou přezdívku jako milion dalších blogerek.. Moje chyba. Ale nový blog vidím jako krásný začátek a částečně i pokračování krásných věcí.

[[K adrese mého blogu - pevně doufám a věřím, že jste už někdy byli tak šťastní, že jste důvody svého úsměvu a smíchu měli chuť říct celému světu. Doslova je vykřičet. Screaming sky, v překladu křičící nebe mi připadala jako šikovná metafora, nebo možná přirovnání pro štěstí, a já metafory ráda, haha. Vyložte si to jak chcete, protože je to jen a jen na vás.

Jako přezdívka se mi původně líbilo jméno řecké bohyně Psyché, ale připadalo mi to moc Psycho, teda, něco tomu chybělo.:D Po zoufalých pokusech zkombinovat jméno Psyché a Melanie (mimochodem vražedkyní z jedné knížky co jsem četla, ach, nic v tom nehledejte), jsem nakonec stejně došla jen k jakési "zkrácenině" Melia. Líbí se mi to a došlo mi, že se jméno Psyché dá použít i jako příjmení. Proto jsem celým jménem Melia Psyché, ale stačí Melia.]]

Dost keců, prostě začínám. Mějte se krásně, jasné?
článek napsán "předem" pro případ, že se tohle stane. ach, myslím na vše.